Opet do kasno sa mislima.
Ne pitaj me kako sam. Ono oficijalno “kako si?” sto se pita reda radi. Ni sam ne znam. Ono sto znam je da se osjecam izgubljeno moje misli kao da su nošene vjetrom sto nagovjescuje proljetnu kisu. Cudna sam ti ja osoba emotivna u samoci cesto namrgođena u javnosti. Ako mi jednom kazes NE. Vise…