Trenutak.

Trazio sam mir i smisao.

Otkrio sam da je u meni nemir i oluja.

Arogantnost se pojavila kad nisam mogao to da prihvatim.

Razumijevanje je doslo kad sam shvatio da nije sve do mene.

Tuga se pojavila u saznanju da se necu promijeniti.

Ne savrsenost me boljela jer sam htjeo to biti za tebe koju jos nisam ni upoznao.

Tuga je jedina ostala jer nisam jos ni upoznao sebe.

Zivot je odmicao dok sam pužeci pokusao da ga stignem. Bol je dosla do koze kasnije nego sto je do duse.

Moja misao je prosla u seknudi noseci godine iza sebe i ispred mene.

Smiraj je dosao u tezini koju sam morao da podnesem. Suza nije bilo jer sve je to za ljude.

Ali sta ako…..?

Komentariši