Osjecaj žaljenja moze doci onda samo kada je vec kasno. I koliko god puta da se pojavi nikako da naucimo da ga bar sprijecimo onda kada mozemo. Ljudski um je stavrno nesto fascinantno moze unistiti tvoj zivot, a moze te i dovesti na mjesto uspjeha. Nekako se osjecam da sam u sredini ni gore ni dole. Mnoge vrijednosti i iscekivanja od strane drustva koje se ne slazu s mojima ipak me doticu. U vrtlogu ludih desavanja u svijetu ja stojim sa strane i posmatram. Zalim za mnogim stvarima, ali odbijam zivjeti u proslosti. I stojim tako na jednom mjestu i posmatram. A buducnost koja me ceka sve mi vise lici na moju proslost. Pobjednici pisu historiju a za mnoge od nas ona se ponavlja cak i u nasim najmanjim odlukama